Konya Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Sivas arası 498 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Sivas arası mesafe 498 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Sivas arası kaç km'dir ve Konya Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Sivas arası mesafe bilgilerini, Konya Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?