Konya İstanbul arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile İstanbul arası 676 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya İstanbul arası mesafe 676 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile İstanbul Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için İstanbul ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya İstanbul Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya İstanbul arası kaç km'dir ve Konya İstanbul arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya İstanbul yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya İstanbul arası mesafe bilgilerini, Konya İstanbul yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından İstanbul bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile İstanbul kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile İstanbul yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya İstanbul Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya İstanbul uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?