Konya Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Kocaeli arası 566 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Kocaeli arası mesafe 566 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Kocaeli arası kaç km'dir ve Konya Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Konya Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Kocaeli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?