Karaman Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karaman ile Konya arası 119 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karaman Konya arası mesafe 119 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karaman ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Karaman arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karaman Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karaman Konya arası kaç km'dir ve Karaman Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karaman Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karaman Konya arası mesafe bilgilerini, Karaman Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Karaman başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Karaman ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karaman ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?