Gaziantep Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Gaziantep ile Konya arası 574 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Gaziantep Konya arası mesafe 574 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Gaziantep ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Gaziantep arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Gaziantep Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Gaziantep Konya arası kaç km'dir ve Gaziantep Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Gaziantep Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Gaziantep Konya arası mesafe bilgilerini, Gaziantep Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Gaziantep başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Gaziantep ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Gaziantep ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Gaziantep Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Gaziantep Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Gaziantep ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?