Elazığ Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Elazığ ile Konya arası 740 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Elazığ Konya arası mesafe 740 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Elazığ ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Elazığ arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Elazığ Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Elazığ Konya arası kaç km'dir ve Elazığ Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Elazığ Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Elazığ Konya arası mesafe bilgilerini, Elazığ Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Elazığ başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Elazığ ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Elazığ ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Elazığ Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Elazığ Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Elazığ ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?