Konya Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Diyarbakır arası 889 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Diyarbakır arası mesafe 889 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Diyarbakır arası kaç km'dir ve Konya Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, Konya Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Diyarbakır uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?