Konya Çankırı arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Çankırı arası 354 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Çankırı arası mesafe 354 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Çankırı Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çankırı ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Çankırı Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Çankırı arası kaç km'dir ve Konya Çankırı arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Çankırı yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Çankırı arası mesafe bilgilerini, Konya Çankırı yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Çankırı bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Çankırı kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Çankırı yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Çankırı Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Çankırı uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?