Bitlis Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bitlis ile Konya arası 1069 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bitlis Konya arası mesafe 1069 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bitlis ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Bitlis arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bitlis Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bitlis Konya arası kaç km'dir ve Bitlis Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bitlis Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bitlis Konya arası mesafe bilgilerini, Bitlis Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Bitlis başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Bitlis ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bitlis ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bitlis Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bitlis Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bitlis ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?