Aksaray Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Aksaray ile Konya arası 147 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Aksaray Konya arası mesafe 147 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Aksaray ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Aksaray arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Aksaray Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Aksaray Konya arası kaç km'dir ve Aksaray Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Aksaray Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Aksaray Konya arası mesafe bilgilerini, Aksaray Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Aksaray başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Aksaray ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Aksaray ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?