Karabük Rize arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Rize arası 810 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Rize arası mesafe 810 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Rize Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Rize ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Rize Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Rize arası kaç km'dir ve Karabük Rize arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Rize yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Rize arası mesafe bilgilerini, Karabük Rize yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Rize bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Rize kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Rize yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Rize Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Rize uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?