Karabük Sakarya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Sakarya arası 249 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Sakarya arası mesafe 249 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Sakarya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sakarya ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Sakarya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Sakarya arası kaç km'dir ve Karabük Sakarya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Sakarya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Sakarya arası mesafe bilgilerini, Karabük Sakarya yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Sakarya bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Sakarya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Sakarya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?