Karabük Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Kars arası 1128 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Kars arası mesafe 1128 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Kars arası kaç km'dir ve Karabük Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Kars arası mesafe bilgilerini, Karabük Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?