Edirne Ardahan arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Ardahan arası 1625 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Ardahan arası mesafe 1625 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Ardahan Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ardahan ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Ardahan Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Ardahan arası kaç km'dir ve Edirne Ardahan arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Ardahan yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Ardahan arası mesafe bilgilerini, Edirne Ardahan yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Ardahan bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Ardahan kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Ardahan yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Ardahan Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Ardahan uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?