Edirne Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Malatya arası 1336 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Malatya arası mesafe 1336 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Malatya arası kaç km'dir ve Edirne Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Malatya arası mesafe bilgilerini, Edirne Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?