Edirne Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Antalya arası 923 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Antalya arası mesafe 923 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Antalya arası kaç km'dir ve Edirne Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Antalya arası mesafe bilgilerini, Edirne Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?