Tekirdağ Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Tekirdağ ile Edirne arası 148 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Tekirdağ Edirne arası mesafe 148 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Tekirdağ ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Tekirdağ arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Tekirdağ Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Tekirdağ Edirne arası kaç km'dir ve Tekirdağ Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Tekirdağ Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Tekirdağ Edirne arası mesafe bilgilerini, Tekirdağ Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Tekirdağ başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Tekirdağ ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Tekirdağ ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?