Şanlıurfa Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Şanlıurfa ile Edirne arası 1475 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Şanlıurfa Edirne arası mesafe 1475 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Şanlıurfa ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Şanlıurfa arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Şanlıurfa Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Şanlıurfa Edirne arası kaç km'dir ve Şanlıurfa Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Şanlıurfa Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Şanlıurfa Edirne arası mesafe bilgilerini, Şanlıurfa Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Şanlıurfa başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Şanlıurfa ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Şanlıurfa ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Şanlıurfa Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Şanlıurfa Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Şanlıurfa ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?