Edirne Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Kars arası 1663 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Kars arası mesafe 1663 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Kars arası kaç km'dir ve Edirne Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Kars arası mesafe bilgilerini, Edirne Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?