Osmaniye Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Edirne arası 1272 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Edirne arası mesafe 1272 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Edirne arası kaç km'dir ve Osmaniye Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Edirne arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?