Edirne Karaman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Karaman arası 1022 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Karaman arası mesafe 1022 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Karaman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karaman ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Karaman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Karaman arası kaç km'dir ve Edirne Karaman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Karaman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Karaman arası mesafe bilgilerini, Edirne Karaman yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Karaman bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Karaman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Karaman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Karaman Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Karaman uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?