Balıkesir Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Balıkesir ile Edirne arası 419 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Balıkesir Edirne arası mesafe 419 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Balıkesir ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Balıkesir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Balıkesir Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Balıkesir Edirne arası kaç km'dir ve Balıkesir Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Balıkesir Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Balıkesir Edirne arası mesafe bilgilerini, Balıkesir Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Balıkesir başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Balıkesir ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Balıkesir ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Balıkesir Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Balıkesir Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Balıkesir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?