Edirne Artvin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Artvin arası 1516 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Artvin arası mesafe 1516 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Artvin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Artvin ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Artvin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Artvin arası kaç km'dir ve Edirne Artvin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Artvin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Artvin arası mesafe bilgilerini, Edirne Artvin yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Artvin bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Artvin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Artvin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Artvin Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Artvin uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?