Antalya Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Antalya ile Edirne arası 923 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Antalya Edirne arası mesafe 923 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Antalya ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Antalya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Antalya Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Antalya Edirne arası kaç km'dir ve Antalya Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Antalya Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Antalya Edirne arası mesafe bilgilerini, Antalya Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Antalya başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Antalya ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Antalya ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Antalya Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Antalya Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Antalya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?