Burdur Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Ordu arası 989 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Ordu arası mesafe 989 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Ordu arası kaç km'dir ve Burdur Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Ordu arası mesafe bilgilerini, Burdur Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?