Burdur İstanbul arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile İstanbul arası 594 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur İstanbul arası mesafe 594 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile İstanbul Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için İstanbul ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur İstanbul Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur İstanbul arası kaç km'dir ve Burdur İstanbul arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur İstanbul yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur İstanbul arası mesafe bilgilerini, Burdur İstanbul yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından İstanbul bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile İstanbul kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile İstanbul yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur İstanbul Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur İstanbul uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?