Bartın Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bartın ile Karabük arası 86 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bartın Karabük arası mesafe 86 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bartın ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Bartın arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bartın Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bartın Karabük arası kaç km'dir ve Bartın Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bartın Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bartın Karabük arası mesafe bilgilerini, Bartın Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Bartın başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Bartın ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bartın ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?