Bartın Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bartın ile Bolu arası 177 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bartın Bolu arası mesafe 177 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bartın ile Bolu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bolu ile Bartın arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bartın Bolu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bartın Bolu arası kaç km'dir ve Bartın Bolu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bartın Bolu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bartın Bolu arası mesafe bilgilerini, Bartın Bolu yol tarifi, yol güzergâhı ve Bartın başlangıç noktasından Bolu bitiş noktasına nasıl gidilir? Bartın ile Bolu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bartın ile Bolu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?