Karabük Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Bartın arası 86 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Bartın arası mesafe 86 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Bartın arası kaç km'dir ve Karabük Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Bartın arası mesafe bilgilerini, Karabük Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?