Afyon Kayseri arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Kayseri arası 523 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Kayseri arası mesafe 523 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Kayseri Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kayseri ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Kayseri Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Kayseri arası kaç km'dir ve Afyon Kayseri arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Kayseri yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Kayseri arası mesafe bilgilerini, Afyon Kayseri yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Kayseri bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Kayseri kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Kayseri yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Kayseri uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?