Afyon Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Samsun arası 676 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Samsun arası mesafe 676 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Samsun arası kaç km'dir ve Afyon Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Samsun arası mesafe bilgilerini, Afyon Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Samsun Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Samsun uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?