Van Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Van ile Afyon arası 1424 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Van Afyon arası mesafe 1424 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Van ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Van arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Van Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Van Afyon arası kaç km'dir ve Van Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Van Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Van Afyon arası mesafe bilgilerini, Van Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Van başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Van ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Van ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Van Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Van Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Van ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?