Yozgat Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Yozgat ile Afyon arası 479 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Yozgat Afyon arası mesafe 479 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Yozgat ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Yozgat arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Yozgat Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Yozgat Afyon arası kaç km'dir ve Yozgat Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Yozgat Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Yozgat Afyon arası mesafe bilgilerini, Yozgat Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Yozgat başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Yozgat ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Yozgat ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Yozgat Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Yozgat Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Yozgat ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?