Van Bitlis arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Van ile Bitlis arası 159 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Van Bitlis arası mesafe 159 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Van ile Bitlis Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bitlis ile Van arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Van Bitlis Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Van Bitlis arası kaç km'dir ve Van Bitlis arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Van Bitlis yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Van Bitlis arası mesafe bilgilerini, Van Bitlis yol tarifi, yol güzergâhı ve Van başlangıç noktasından Bitlis bitiş noktasına nasıl gidilir? Van ile Bitlis kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Van ile Bitlis yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?