Bartın Sakarya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bartın ile Sakarya arası 270 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bartın Sakarya arası mesafe 270 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bartın ile Sakarya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sakarya ile Bartın arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bartın Sakarya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bartın Sakarya arası kaç km'dir ve Bartın Sakarya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bartın Sakarya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bartın Sakarya arası mesafe bilgilerini, Bartın Sakarya yol tarifi, yol güzergâhı ve Bartın başlangıç noktasından Sakarya bitiş noktasına nasıl gidilir? Bartın ile Sakarya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bartın ile Sakarya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?