Sakarya Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Afyon arası 302 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Afyon arası mesafe 302 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Afyon arası kaç km'dir ve Sakarya Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Afyon arası mesafe bilgilerini, Sakarya Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?