Sakarya Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Antalya arası 568 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Antalya arası mesafe 568 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Antalya arası kaç km'dir ve Sakarya Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Antalya arası mesafe bilgilerini, Sakarya Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?