Osmaniye Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Malatya arası 304 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Malatya arası mesafe 304 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Malatya arası kaç km'dir ve Osmaniye Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Malatya arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?