Malatya Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Osmaniye arası 304 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Osmaniye arası mesafe 304 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Osmaniye arası kaç km'dir ve Malatya Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Malatya Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?