Osmaniye Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Zonguldak arası 854 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Zonguldak arası mesafe 854 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Zonguldak arası kaç km'dir ve Osmaniye Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?