Osmaniye Amasya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Amasya arası 609 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Amasya arası mesafe 609 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Amasya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Amasya ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Amasya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Amasya arası kaç km'dir ve Osmaniye Amasya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Amasya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Amasya arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Amasya yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Amasya bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Amasya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Amasya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Amasya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Amasya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?