Mersin Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Zonguldak arası 757 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Zonguldak arası mesafe 757 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Zonguldak arası kaç km'dir ve Mersin Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Mersin Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?