Zonguldak Mersin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Mersin arası 757 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Mersin arası mesafe 757 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Mersin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Mersin ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Mersin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Mersin arası kaç km'dir ve Zonguldak Mersin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Mersin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Mersin arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Mersin yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Mersin bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Mersin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Mersin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Mersin Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Mersin uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?