Mersin Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Antalya arası 468 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Antalya arası mesafe 468 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Antalya arası kaç km'dir ve Mersin Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Antalya arası mesafe bilgilerini, Mersin Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?