Malatya Yozgat arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Yozgat arası 466 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Yozgat arası mesafe 466 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Yozgat Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yozgat ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Yozgat Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Yozgat arası kaç km'dir ve Malatya Yozgat arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Yozgat yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Yozgat arası mesafe bilgilerini, Malatya Yozgat yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Yozgat bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Yozgat kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Yozgat yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Yozgat Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Yozgat uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?