Malatya Elazığ arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Elazığ arası 98 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Elazığ arası mesafe 98 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Elazığ Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Elazığ ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Elazığ Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Elazığ arası kaç km'dir ve Malatya Elazığ arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Elazığ yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Elazığ arası mesafe bilgilerini, Malatya Elazığ yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Elazığ bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Elazığ kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Elazığ yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?