Şanlıurfa Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Şanlıurfa ile Malatya arası 269 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Şanlıurfa Malatya arası mesafe 269 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Şanlıurfa ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Şanlıurfa arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Şanlıurfa Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Şanlıurfa Malatya arası kaç km'dir ve Şanlıurfa Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Şanlıurfa Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Şanlıurfa Malatya arası mesafe bilgilerini, Şanlıurfa Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Şanlıurfa başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Şanlıurfa ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Şanlıurfa ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?