Malatya Mersin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Mersin arası 467 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Mersin arası mesafe 467 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Mersin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Mersin ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Mersin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Mersin arası kaç km'dir ve Malatya Mersin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Mersin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Mersin arası mesafe bilgilerini, Malatya Mersin yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Mersin bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Mersin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Mersin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Mersin Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Mersin uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?