Mersin Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Malatya arası 467 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Malatya arası mesafe 467 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Malatya arası kaç km'dir ve Mersin Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Malatya arası mesafe bilgilerini, Mersin Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?