Elazığ Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Elazığ ile Malatya arası 98 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Elazığ Malatya arası mesafe 98 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Elazığ ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Elazığ arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Elazığ Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Elazığ Malatya arası kaç km'dir ve Elazığ Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Elazığ Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Elazığ Malatya arası mesafe bilgilerini, Elazığ Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Elazığ başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Elazığ ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Elazığ ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?